Kafedra hodimlari

Astanaqulov Komil Dullievich

Kafedra muduri, texnika fanlari doktori, professor

Теl.: +99897-130-45-74

Email:  k.astanakulov@tiiame.uz

staff.tiiame.uz

 


Xudayarov Berdirasul Mirzayevich

texnika fanlari doktori, professor

Тел.: +99893-584-11-06

Email: b.khudayarov@tiiame.uz

staff.tiiame.uz

 


Shoumarova Muxaya

texnika fanlari nomzodi, professor

Теl.: +99890-315-30-71

Email: m.shaumarova@tiiame.uz

staff.tiiame.uz        

 


Shaymardanov Baxtiyor Pardayevich

 texnika fanlari doktori, professor

 Тел.: +99893-556-46-03

 Email: b.shaymardanov@tiiame.uz

staff.tiiame.uz

 


Abdillayev Tulagen

texnika fanlari nomzodi, dotsent

Теl.: +99890-909-24-03

Email: t.abdillaev@tiiame.uz

staff.tiiame.uz       

 


Duskulov Abdusattor Axadovich

texnika fanlari nomzodi, dotsent

Теl.: +99894-638-59-61

Email: a.duskulov@tiime.uz

staff.tiiame.uz

 


Alijanov Djapbar Akilbekovich

texnika fanlari nomzodi, dotsent

Теl.: +99897-711-20-68

Email: d.alijanov@tiiame.uz 

staff.tiiame.uz

 


Isakov Alijon Abdumitolipovich 

Texnika fanlari nomzodi, PhD dotsent

Теl.: (998 97) 441-71-12

Email: a.isakov@tiiame.uz

staff.tiiame.uz

 


Maxmudov Xusanboy Sultonxojayevich

Texnika fanlari nomzodi, PhD katta o’qituvchi

Теl.: +99897-422-60-76

Email: x.maxmudov@tiiame.uz

staff.tiiame.uz

 


Borotov Atxam Nurmuxammadovich

Texnika fanlari nomzodi, PhD katta o’qituvchi

Теl.: (998 97) 726-64-65

Email: a.borotov@tiiame.uz

staff.tiiame.uz

 


Jumatov Yakubbay Karimbayevich

assistent

Теl.: +99897-434-59-52

Email: y.jumatov@tiiame.uz

staff.tiiame.uz

 


Raximov Yunus Sunnat o’g’li

assistent

Теl.: +99893-725-65-05

Email: yu.raximov@tiiame.uz

staff.tiiame.uz

 


Turdibekov Akrom Raxmatulla o’g’li

assistent

Теl.: +99893-593-49-01

Email: a.turdibekov@tiiame.uz

staff.tiiame.uz